Oversigt over Svanholms kampe, hold for hold

1. hold

Herstedøster Skoles boldhal, Trippendalsvej2, 2620, Albertslund

Søndag d. 19. januar

  • Kamp 5  kl.11.00 Albertslund I – Svanholm I, sen. pulje A
  • Kamp 6  kl. 11.45 KB – Svanholm I, sen. Pulje A

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 26. januar

  • Kamp 1  Kl. 12.45 Svanholm I – KB, sen. Pulje A
  • Kamp 2  kl.14.45 Ishøj I – Svanholm I, sen. Pulje A

Gildbroskolens hal, Gildbrovej 39, 2635 Ishøj

Søndag d. 2. februar

  • Kamp 11  kl. 11.50 Svanholm I – Ishøj I, sen. Pulje A
  • Kamp 12  kl. 12.50 Svanholm I – Albertslund I, sen. Pulje

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 29. marts

Inde-SM for seniorer

  • Kl. 13.00  Nr. 1- Pulje A – nr.3 Pulje A
  • Kl. 14.00  Nr. 2. Pulje A – Vinder fra slutspil for senior serie B og C
  • Kl. 15.00  Vinder - Vinder


--------------------------------------------------------------------------------------------

2. hold

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 12. januar

  • Kamp 125  kl. 10.00 Ishøj II - Svanholm II, Sen. pulje B
  • Kamp 127  kl. 11.50 Tåstrup - Svanholm II, Sen. pulje B

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 26. januar

  • Kamp 303  kl. 16.45 Svanholm II - Soraner, Sen. pulje B
  • Kamp 302  kl. 18.45 Hvidovre - Svanholm II, Sen. Pulje

AB-Hallen, Skovdiget 1, 2880 Bagsværd, v. Skovbrynet Station

Søndag d. 16. februar

  • Kamp 116  kl. 14.00 AB - Svanholm II, Sen. pulje B
  • Kamp 114  kl. 15.00 Albertslund II - Svanholm II, Sen. pulje B

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 1. marts

  • Kamp 133  kl. 13.45 Copenhagen - Svanholm II, Sen. pulje B
  • Kamp 135  kl. 15.15 Nørrebro - Svanholm II, Sen. pulje B

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 22. marts

Slutspil for senior pulje B og C

  • Kl. 14.00  Vinder pulje B – nr. 2 pulje C
  • Kl. 14.45  Vinder Pulje C – nr. 2 Pulje B
  • Kl. 15.45  Vinder - Vinder


Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 29. marts

Inde-SM for seniorer

  • Kl. 13.00  Nr. 1- Pulje A – nr.3 Pulje A
  • Kl. 14.00  Nr. 2. Pulje A – Vinder fra slutspil for senior serie B og C
  • Kl. 15.00  Vinder - Vinder

--------------------------------------------------------------------------------------------

3.hold


Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 19. januar

  • Kamp 201  kl. 12.45 Svanholm III – Ishøj III, Sen. pulje C
  • Kamp 202  kl. 13.45 Svanholm III – APM, Sen. pulje C

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 16. februar

  • Kamp 210  kl. 10.00 Svanholm III – Frem I, Sen. pulje C
  • Kamp 212  kl. 11.45 Svanholm III – Køge, Sen. pulje C

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 15. marts

  • Kamp 219  kl. 15.45 Svanholm III – AB II, Sen. pulje C
  • Kamp 221  kl.17.45 Svanholm III-Frem II, Sen. pulje C

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 22. marts

Slutspil for senior pulje B og C

  • Kl. 14.00  Vinder pulje B – nr. 2 pulje C
  • Kl. 14.45  Vinder Pulje C – nr. 2 Pulje B
  • Kl. 15.45  Vinder - Vinder

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 29. marts

Inde-SM for seniorer

  • Kl. 13.00  Nr. 1- Pulje A – nr.3 Pulje A
  • Kl. 14.00  Nr. 2. Pulje A – Vinder fra slutspil for senior serie B og C
  • Kl. 15.00  Vinder - Vinder

--------------------------------------------------------------------------------------------

Junior

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Lørdag d. 18. januar

  • Kamp 320  kl. 15.30 Svanholm – AB, jun.
  • Kamp 322  kl. 17.15 Svanholm-Albertslund, jun.

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 26. januar

  • Kamp 301  kl. 10.00 Svanholm – Ishøj, jun.
  • Kamp 302  kl. 11.45 Svanholm – KB, jun.

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 2. februar

  • Kamp 311  kl. 10.00 Svanholm – Glostrup, jun.
  • Kamp 312  kl. 11.45 Svanholm – Køge, jun.

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 23. februar

  • Kl. 10.00  Inde-DM for juniorer 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Drenge

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 2. februar

  • Kamp 405  kl. 12.45 Svanholm-Albertslund, dr.
  • Kamp 407  kl. 14.45 Svanholm – Glostrup, dr.
  • Kamp 420  kl. 16.45 Glostrup -Svanholm, dr. 

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Lørdag d. 15. februar

  • Kamp 409  kl. 16. 30 Svanholm-Husum, dr.
  • Kamp 410  kl. 17.30 Husum-Svanholm, dr

Gildbroskolens hal, Gildbrovej 39, 2635 Ishøj

Søndag d. 8. marts

  • Kamp 416  kl. 10.00 Ishøj – Svanholm, dr

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 15. marts


Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 15. marts

  • Kamp 219  kl. 15.45 Svanholm III – AB II, Sen. pulje C
  • Kamp 221  kl.17.45 Svanholm III-Frem II, Sen. pulje C

Herstedøsterhallen

Søndag d.15.marts, Trippendalsvej2, 2620, Albertslund

  • Kamp 413  kl.14.50 Svanholm - Ishøj, dr.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Lilleput

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 19. januar

  • Kamp 503  kl. 10.00 5vanholm I - Svanholm II, LP
  • Kamp 505  kl. 10.50 5vanholm I - Glostrup, LP
  • Kamp 502  kl. 11.45 Svanholm II - Glostrup, LP

KBs Pile Alle Hal, Pile Alle 14, 2000 Frederiksberg

Søndag d. 26. januar

  • Kamp 527  kl. 14.00 KB I - Svanholm II, LP, 9, overe
  • Kamp 525  kl. 14.45 Ishøj - Svanholm II, LP, 9 overe

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 1. marts

  • Kamp 557  kl. 10.00 Ishøj - 5vanholm I, LP
  • Kamp 559  kl. 11.45 KB I - 5vanholm I, LP

Søndervangskolen, Florasvej 2, 2600 Glostrup 

Lørdag d. 29. februar

  • Kamp 533  kl. 15.15 KB II - Svanholm II, LP
  • Kamp 535  kl. 16.15 Køge - Svanholm II, LP

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 1. marts

  • Kamp 557  kl. 10.00 Ishøj - 5vanholm I, LP
  • Kamp 559  kl. 11.45 KB I - 5vanholm I, LP

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Lørdag d. 7. marts

  • Kamp 530  kl. 12.00 KB II - 5vanholm I, LP
  • Kamp 532  kl. 13.45 Køge - 5vanholm I, LP

Asgårdhallen, Norsvej 2, 4600, Køge

Søndag d. 8. marts

  • Kamp 550  kl. 16.00 Køge - Svanholm I, Lp
  • Kamp 552  kl. 16.50 Glostrup - Svanholm I, Lp


Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 15. marts

  • Kamp 504  kl. 10.00 Albertslund - 5vanholm I, LP
  • Kamp 506  kl. 12.00 AB - 5vanholm I, LP
  • Kamp 413  kl. 12.45 Svanholm - Ishøj, dr. 

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 15. marts

  • Kamp 413  kl. 12.45 Svanholm - Ishøj, dr.
  • Kamp 414  kl. 14.45 Albertslund - Svanholm, dr.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Miniput

Herstedøster Skoles boldhal, Trippendalsvej2, 2620, Albertslund

Søndag d. 2. februar

  • Kl. 10.00 – 13.00  Miniputstævne – alle hold

Søndervangskolen, Florasvej 2, 2600 Glostrup
Lørdag d 22. februar

  • Kl. 14.30  Glostrups miniput fastelavnsstævne 

Schneekloth-Hallen, Brøndby Møllevej 2, 2605, Brøndby

Søndag d. 22. marts

  • Kl.10.00  Inde-SM for miniputter